Magazynier MediaExpert Praca Weekendowa, umowa zlecenie, OD ZARAZ

HorizonJobs
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY BEZ POŚREDNIKÓW!

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce i wciąż się rozwijamy, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia.

Szukamy OSÓB DO KOMPLETOWANIA, PAKOWANIA TOWARU NA UMOWĘ ZLECENIE

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci, reszty Cię nauczymy.

Zapewnimy Ci zlecenie w weekend – sobota, niedziela

Twoje zadania:

  • kompletacja/pakowanie zamówień

  • obsługa skanera

  • proste zadania magazynowe

Zapraszamy!

2 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

5 200 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Opis: Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy Magazynierów Lokalizacja : Łódź, ul. Jędrzejowska lub ul. Zakładowa Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz ...
miesiąc temu
5 200 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Opis: Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy Magazynierów Lokalizacja : Łódź, ul. Jędrzejowska 43A Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce ...
25 dni temu
5 200 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Opis: Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy Magazynierów Lokalizacja : Łódź, ul. Jędrzejowska 43A Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce ...
21 godzin temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
Opis: Praca na Stanowisku kasjer -sprzedawca sklep żabka Umowa o prace / umowa zlecenie Stawka na umówię 20/h Zlecenie 27,50/ Praca weekendowa soboty i niedziele hanldlowe plus w tygodniu , elastyczny grafik Zachęcam do przesyłania cv
27 dni temu