Inżynier sprzedaży części zamiennych

5 000 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Specjalista do spraw części zamiennych i rozliczeń gwarancyjnych

Zakres obowiązków:

  • doradztwo przy sprzedaży części zamiennych

  • obsługa sprzedaży części zamiennych Klientom bezpośrednim

  • obsługa serwisu z zakresu zaopatrzenia w części zamienne

  • obsługa zamówień i dostaw części zamiennych

  • rozliczenie napraw gwarancyjnych z producentem

  • prace magazynowe z zakresu przyjęcia i wydania części

Profil Kandydata:

  • ogólna znajomość mechanik i rysunku technicznego

  • samodzielna organizacja pracy

  • znajomość obsługi komputera

  • znajomość języka włoskiego lub angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację biznesową.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • ubezpieczenie medyczne

  • kartę multi-sport

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • niekorporacyjny styl zarządzania

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

3 500 zł 4 000 zł jeden miesiąc
Opis: Firma zajmująca się m.in. sprzedażą części używanych do klasycznych modeli BWM zatrudni osobę do pomocy w sprzedaży części, w szczególności: *demontaż części *mycie, czyszczenie, przygotowywanie do sprzedaży *wystawianie ogłoszeń *obłsuga klienta * ...
18 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piaseczno
Opis: Firma TG Instalacje, jako wykonawca instalacji sanitarnych poszukuje do pracy na stanowisku: INŻYNIER/KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska pracy Zadania: wykonywanie obmiarów i kosztorysów na podstawie otrzymanej ...
23 dni temu
  • Pałac Mała Wieś Hotel&SPA
  • Piaseczno
Opis: Zapraszamy do Hotelu Pałac Mała Wieś – urokliwego miejsca, które łączy elegancję z tradycją. Nasz hotel, położony w malowniczej okolicy, poszukuje nowych talentów, aby wzbogacić nasz zespół. Jeśli marzysz o pracy w miejscu, gdzie luksus spotyka się ...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piaseczno
3 500 zł 4 000 zł jeden miesiąc
Opis: Witam, mam do zaoferowania pracę na stanowisku kierowca kat. B Rozwożenie części samochodowych ok 10 punktów. Auta typu mały van Wymagania: Prawo jazdy kat. B Chęci do pracy Praca na stałe
4 miesiące temu