Pracownik Magazynowy/Magazynier/Operator wózka widłowego

Lineage Logistics
Lębork Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Praca w systemie zmianowym:

06:00-18:00, 18:00-06:00

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień klienckich

  • Układanie kartonów na paletach zgodnie ze zleceniem klienta pod względem ilościowym, asortymentowym oraz jakościowym

  • Monitorowanie zgodności palet z listami kontrolnymi, inwentaryzacja towaru oraz bieżące wyjaśnianie rozbieżności

  • Rozładunek oraz załadunek towarów na paletach

  • Monitorowanie zgodności fizycznej lokalizacji towaru z przypisaną lokalizacją systemową

  • Zarzadzanie obiegiem pustych palet (EURO, jednorazowych), pojemników oraz big boxów

Wymagania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub otwartość do ich wykonania

  • Gotowość do pracy w niskiej temperaturze (chłodnia, mroźnia)

  • Doświadczenie w pracy w chłodni/mroźni lub branży logistycznej (mile widziane)

  • Doświadczenie w obsłudze terminala ręcznego połączonego z systemem WMS (mile widziane)

  • Uprawnienie na wózki widłowe (mile widziane), jeśli chcesz je dopiero zrobić - również zapraszamy do aplikowania - będziesz mieć u nas taką możliwość.

  • Doświadczenie w pracy na wózkach bocznych wysokiego składu (mile widziane)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej na świecie

  • Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz struktur grupy Lineage

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności

  • Bardzo wysokie standardy BHP

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Ustrukturyzowany program wdrożenia

Benefity:

· Opieka medyczna Medicover dla pracowników

· Sponsorowana Karta Medicover Go w przypadku dołączenia do opieki medycznej Medicover

· Ubezpieczenie na życie w preferencyjnej cenie

· Bony świąteczne

· Płatny wolontariat pracowniczy

· Program płatnych poleceń pracowniczych

· Wczasy pod gruszą

2 maj 2024;   from: www.olx.pl