Praca Żabka URSUS 6000 NETTO

Osoba fizyczna (prywatna)
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dzień dobry,

Poszukuję pracownika z DOŚWIADCZENIEM na stanowisko Kasjer/Sprzedawca do sklepu Żabka zlokalizowanego w Warszawie (URSUS)

Praca zmianowa , w pełnym wymiarze godzin

Stawka 23 zł netto na start

Zakres obowiązków :

-zachowywanie standardów sieci

-przyjmowanie i rozładowywanie dostaw

-obsługa kasy

-dbałość o wizerunek sklepu

Poszukuję osoby punktualnej, sumiennej i samodzielnej, z zapałem do pracy i uśmiechem na twarzy. Potrzebna jest książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferuję :

-umowę o pracę/zlecenie

-wynagrodzenie zawsze na czas

-premię za dobre wyniki (zachowanie standardów sieci)

-pracę w zgranym zespole

-elastyczny grafik

-możliwość rozwoju oraz podwyżki

Praca od zaraz.

2 maj 2024;   from: www.olx.pl