Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Miechów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPIR zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzenie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)

  • Praca bezpośrednio z Głównym Księgowym i właścicielem firmy na programie CDN Optima

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp

  • Realizacja zadania w procesie zamknięcia miesiąca (księga główna, środki trwałe, magazyn, księgowanie kosztów i rozliczenia międzyokresowe)

  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z terminami (GUS, NBP, US)

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z systemami finansowymi klasy ERP (Comarch Optima)

  • Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT)

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów lub pokrewne

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych

  • Dobra i praktyczna znajomość programu Excel

  • Samodzielność, sumienność, rzetelność, dokładność, umiejętności analityczne

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość zasad rozliczania transakcji międzynarodowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznym środowisku, w którym będziesz się rozwijać i osiągać najwyższy poziom osobistych wyników

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

  • Elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia

  • Możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach muzycznych jak festiwale, koncerty

  • Duży pakiet szkoleń branżowych

  • Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego finansowanego przez firmę

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Roczna premia uznaniowa

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

2 maj 2024;   from: www.olx.pl