Zatrudnię do pracy w biurze podróży

Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Praca szuka człowieka!

Jeśli:
•Łatwo nawiązujesz kontakt z klientem
•Szybko się uczysz
•Chcesz się rozwijać w branży turystycznej
•Marzysz o odkrywaniu nowych miejsc na mapie świata

To ta praca jest dla ciebie!

Nie potrzebujesz doświadczenia w turystyce - wszystkiego nauczymy cię od podstaw

Twoj zakres obowiązków:
•Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
•Przygotowanie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta
•Obsługa posprzedażowa
•Prowadzenie social media

Nasze wymagania:
•Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)
•Sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
•Wysoka kultura osobista

To oferujemy:
•Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży
•Umowę o prace/ zlecenie
•Wyjazdy zagraniczne w ramach szkoleń
•Elastyczne godziny pracy

Miejsce pracy:
CH Kaufland
Ul. 11 listopada 124
Sosnowiec

Wyślij nam swoje cv na maila: biuro "malpa" 4youtravel.pl

Do zobaczenia na pokładzie!
29 lis 2022;   from: www.olx.pl