Hydraulik / asystent hydraulika praca na miejscu, Włocławek

Osoba fizyczna (prywatna)
Włocławek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma hydrauliczna z Włocławka poszukuje:

1) samodzielnego hydraulika z doświadczeniem,

2) asystenta hydraulika - z chęciami do pracy, do przyuczenia.

Praca na terenie Włocławka i okolic (dojazd do siedziby firmy).

Wynagrodzenie w zależności doświadczenia kandydata.

Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Praca od zaraz.

Preferowany kontakt telefoniczny.

3 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Włocławek
Firma z Włocławka zatrudni na stanowisko : Brukarz Pomocnik brukarza Wymagane doświadczenie!!!Praca na miejscu. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz obsługa nivelatora. Więcej informacji pod nr telefonu 79*******36
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Włocławek

Opis:

Firma Gwarant Poznań Sp. z o.o. zatrudni pracowników ochrony do pracy na obiekcie LiDL w WŁOCŁAWKU.

Oferujemy:

zarobki od 27,70 zł brutto

odprowadzenie wszystkich składek

PRYWATNA OPIEKA ...
27 dni temu

Opis:

Ciekawa praca dodatkowa lub stała w firmie 24-letnim doświadczeniem. Zarabiaj więcej! Zostań Doradca Klienta w Bocian Finanse. Elastyczny grafik. Gotowa baza Klientów.

Twoje główne zadania na tym stanowisku to ...

3 dni temu
4 300 zł 4 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie mięsnym na pełen etat (możliwy również staż). Praca od wtorku do soboty. Wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność, uczciwość, sumienność. Możliwe miejsca pracy Włocławek Zazamcze. W razie pytań proszę o ...

2 lata temu