Kelner/Kelnerka praca stała

4 500 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Słupsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Restauracja Byblos Mezza House w Słupsku poszukuje osób na stanowisko KELNER/KELNERKA na stałe , uśmiech i pozytywne nastawienie mile widziane.

Opis stanowiska:

Głównym celem stanowiska będzie profesjonalna obsługa gości restauracji

Wymagania

· mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku,

· dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy,

· umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji,

· wysoka kultura osobista,

· bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie

· motywacyjny system wynagradzania,

· możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV:

12 kwi 2021;   from: www.olx.pl