Asystentka stomatologiczna/ Pomoc dentystyczna

Osoba fizyczna (prywatna)
Gorzów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Klinika stomatologiczna IMPLAGO w Gorzowie Wlkp. zatrudni na stanowisko:

Asystentka stomatologiczna/ Pomoc dentystyczna.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu

  • pogodnego usposobienia

  • energii w działaniu

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • czas pracy: od poniedziałku do piątku, głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych (klinika jest otwarta do godz. 19:00)

  • szkolenia wdrażające do pracy (doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane)

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Praca dla osoby niepalącej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

3 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gorzów Wielkopolski
Zatrudnimy ASYSTENTKĘ/HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ w nowoczesnym, szybko rozwijającym się gabinecie stomatologicznym w Gorzowie Wielkopolskim, na zastępstwo lub dłuższą współpracę. Doświadczenie NIE JEST WYMAGANE, lecz mile widziane. Osoby zaintereso...
jeden dzień temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gorzów Wielkopolski

Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na pracownika administracyjnego, który ma również doświadczenie w księgowości.

Zakres obowiązków :

  • prace administracyjno-biurowe

    2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gorzów Wielkopolski
25 zł jedna godzina

Opis:

Sala bankietowa zatrudni pomoc kuchenna na pełny etat do pracy w restauracji oraz przy przyjęciach, praca również w weekendy.
Stawka godzinowa od 20 zł/h na start
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gorzów Wielkopolski
4 242 zł 4 243 zł jeden miesiąc

Opis:

Stanowisko:

Pomoc przy wprowadzaniu asortymentu na sklep

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisko pomocy przy wprowadzaniu asortymentu na nasz sklep internetowy. Praca polega głównie na ...

10 dni temu