Pracownik gospodarczy / techniczny

Osoba fizyczna (prywatna)
Lublin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy Pracownika Gospodarczego / Technicznego do współpracy zadaniowej lub na stałe. Mile widziane doświadczenie w dużych obiektach, również hotelowych.

Obowiązki:

· bieżące naprawy i usuwanie usterek

· dbałość o czystość wokół budynku (w sezonie letnim tereny zielone – koszenie trawników, w sezonie zimowym odśnieżanie)

· czynności gospodarcze i konserwacyjne dotyczące budynku oraz nieruchomości

· prace remontowo-modernizacyjne

· czynności konserwacyjne urządzeń i wyposażenia Hotelu.

Prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo.

7 lip 2021;   from: www.olx.pl