Praca dla kasjera-sprzedawcy w Centrum Ogrodniczym

Osoba fizyczna (prywatna)
Gorzów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca.

Miejsce pracy : Centrum Ogrodnicze w Gorzowie Wlkp

Obowiązki :

-obsługa klienta

-rozkładanie towaru

-obsługa kasy fiskalnej/komputera

-praca w systemie zmianowym

Wymagania :

- znajomość branży ogrodniczej

-znajomość obsługi komputera

-punktualność/ odpowiedzialność

Oferujemy :

-umowę zlecenie/umowę o pracę

-grafik dopasowany do twoich potrzeb

-perspektywa długoterminowego zatrudnienia

-pracę w przepięknym otoczeniu roślin

4 maj 2024;   from: www.olx.pl