Kieorwca Kat C+E Stała linia DE

Osoba fizyczna (prywatna)
Stęszew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Związku z rozwojem firmy, szukam kierowcy Kat. C+E. Praca na stałej linii Stęszew - Hamburg - Stęszew, Wyjazdy w jednym tygodniu 3 kółka w drugim tygodniu 2 kółka. Powroty do domu co drugi dzień.

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania pojazdem kategorii C+E.

  • Karta kierowcy oraz świadectwo kwalifikacji.

  • Znajomość przepisów drogowych w Polsce i Niemczech.

  • Doświadczenie w pracy na międzynarodowych trasach transportowych.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz orientacja na klienta.

  • Uprawnienia ADR

  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie .

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów doszkalających.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

  • Wykonywanie międzynarodowych przewozów towarów.

  • Dbałość o stan techniczny pojazdu.

  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przewozem.

Jeśli jesteś gotów do pracy jako kierowca międzynarodowy, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Dołącz do naszego doświadczonego zespołu i zdobądź nowe możliwości w pracy jako kierowca międzynarodowy!

4 maj 2024;   from: www.olx.pl