Operator CNC Tokarz lub Frezer

30 zł - 45 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Iłża Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zaw-Metal jest firmą realizującą usługi związane z produkcją elementów ze stali, aluminium, tworzyw oraz materiałów kolorowych dla różnych gałęzi przemysłu w kraju i zagranicą.

Firma zajmuje się głównie produkcją powtarzalną w obszarach obróbki skrawania , jak i wykończeń powierzchniowych.

Miejsce wykonywania pracy: 27-220 Mirzec ,Osiny Majorat 7b

Opis stanowiska:

• obsługa maszyn sterowanych numerycznie,

• pomiar wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,

• wykonywanie detali – produkcja jednostkowa.

Wymagania:

• doświadczenie w programowaniu i ustawianiu tokarek numerycznych MAZAK - sterowanie Mazatrol, Okuma frezarek Haas

• bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

• doświadczenie w zawodzie min. 2 lata,

• możliwość pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

• możliwość rozwoju zawodowego

4 maj 2024;   from: www.olx.pl