Zatrudnię ekspedientkę do sklepu mięsnego w Łodzi (Radogoszcz)

4 200 zł - 4 300 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu mięsnego.

Obowiązki: obsługa klienta, składanie zamówień, przyjmowanie towaru jak również ekspozycja.

Mile widziane doświadczenie w handlu, obsługa kasy fiskalnej oraz aktualna książeczka do celów sanitarnych.

Więcej informacji pod numerem tel 60*******34 lub 72*******00
4 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
Opis: Sieć Sklepów Witaj poszukuje pracownika do naszego sklepu ogólnospożywczego w Łodzi ul.Franciszkańska 99. Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat. Oczekujemy o kandydatów odpowiedzialności,uczciwości, komunikatywności oraz chęci o pracy w ...
10 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
Opis: Poszukujemy SPRZEDAWCY do sklepu mięsnego na ul. Rzgowska 219,93-317 Łódź OFERUJEMY: przyjazną atmosferę w pracy zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę atrakcyjne premię możliwość szkolenia w zakresie sprzedaży pracę w II zmianowym ...
rok temu
Opis: Zatrudnie dyspozycyjną, nieuczacą się osobę, do sklepu hobbystycznego w charakterze sprzedawcy. Sklep znajduje na ulicy Piotrkowskiej 34 przy Jaracza. Oferujemy stałe zatrudnienie w ponad 33-letniej firmie. Dajemy możliwość nabycia i rozwoju ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
19 zł 20 zł jedna godzina
Opis: Zatrudnię ekspedientkę do warzywniaka. Miejsce pracy Łódź-Widzew Rynek Batory. Więcej informacji udzielę pod nr tel. 50*******10. Kontakt tylko telefoniczny.
3 lata temu