Pracownik administracyjno-biurowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Gorlice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Tryb Pracy: Pełen Etat

Lokalizacja: Gorlice

Wymagania:

· Ukończone studia administracyjne lub doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

· Dyspozycyjność

· Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów

· Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,

· Punktualność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

· Zdolność szybkiego uczenia się

· Umiejętność działania w sytuacjach pod presją czasu

· Nienaganna kultura osobista

· Dobra znajomość obsługi komputera

· kreatywność

Zakres obowiązków:

· odbieranie telefonów i prowadzenie rozmów z klientami

· zarządzanie terminarzem spotkań

· dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (faktur, umów itp.)

· archiwizowanie dokumentów

· wprowadzanie danych do systemu

· obsługa projektów

· przygotowywanie ofert dla klientów

· obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych

· koordynacja spotkań

Oferujemy:

· umowę o pracę

· wstępne szkolenie stanowiskowe

· pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku

· pozytywną atmosferę i wysoką kulturę pracy

4 maj 2024;   from: www.olx.pl