Zatrudnimy mechanika samochodowego do serwisu KAMEL Team w Lublinie

Osoba fizyczna (prywatna)
Lublin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W związku z rozwojem, firma KAMEL Team poszukuje kandydata na mechanika do warsztatu samochodowego przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Lublinie.

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka, obsługa i wykonywanie napraw pojazdów

  • sprawdzanie i ustawianie geometrii 3D

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości napraw/budowy/eksploatacji samochodów osobowych i dostawczych

  • umiejętności obsługi komputera diagnostycznego

  • doświadczenia

  • prawa jazdy kat. B

  • rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków

  • samodzielności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • pracę w godz. 8-16, soboty wolne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • bardzo dobre warunki pracy na nowych urządzeniach w nowoczesnym budynku

  • miłą atmosferę pracy w niedużej rodzinnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez OLX.

www.kamelteam.pl

4 maj 2024;   from: www.olx.pl