Przedstawiciel handlowy branża rolnicza

5 300 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
F.H.U. Syberol
Żuromin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Syberol dystrybutor artykułów do produkcji rolnej poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • znajomość branży rolniczej

  • prawo jazdy kategorii B

  • wysokie umiejętności handlowe

  • dobra organizacja czasu pracy

  • zaangażowanie

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • przyjmowanie zamówień

  • realizowanie planu sprzedażowego

  • raportowanie wyników pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe 5300 brutto + premia zależna od wyników sprzedaży

  • służbowy samochód oraz telefon

Kandydatów proszę o kontakt w godzinach pracy poniedziałek - piątek 8-16 oraz wysłanie CV przez formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.H.U. SYBEROL Michał Jęczewski z siedzibą w Syberii zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez F.H.U. SYBEROL Michał Jęczewski moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest F.H.U. SYBEROL Michał Jęczewski. z siedzibą w Syberii. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

20 mar 2024;   from: www.olx.pl