Przyjmę do pracy kelnera/ke

26 zł - 30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Oborniki Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Miejsce pracy: Rokietnica

KELNER / KELNERKA/ OBSŁUGA STOISKA Z LODAMI

Szukamy pracowników na stałe, na pełen etat.
Oraz drugiej osoby do pracy w weekendy

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa gości w restauracji;

•Obsługa stoiska z lodami i goframi

• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy;

• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji;

• Kreowanie pozytywnego wizerunku obiektu.

OCZEKUJEMY:

• Doświadczeniapracy na stanowisko
kelner/kelnerka ;

•Doświadczeniapracy na stanowisku obsługi stoiska z lodami i goframi

• Aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych;

• Dyspozycyjności;

• Zaangażowania w pracę;

• Uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z Gośćmi;

• Wysokiej kultury osobistej.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia;

• Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole.

Osoby zainteresowane, proszone są o kierowanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" na dole strony. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny od Poniedziałku do Piątku w godzinach 12:00 - 20:00.
18 lut 2022;   from: www.olx.pl