Zatrudnię cukierniczkę / cukiernika

4 500 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię osobę do pracy etatowej na stanowisku cukiernik. Do obowiązków należy:

  • produkcja wyrobów cukierniczych - ciast, ciastek, deserów

  • tworzenie harmonogramu produkcji w oparciu o dane sprzedaży

  • utrzymywanie stanów magazynowych produktów i półproduktów

  • zarządzanie jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym żywności - prowadzenie rejestrów produkcji, tablic alergenów

  • bieżąca konserwacja powierzonych narzędzi i urządzeń

  • dbałość o należytą czystość i przestrzeganie zasad BHP, GHP i HACCP

Poszukujemy osoby, którą wyróżnia:

  • rzetelne i uczciwe podejście do powierzonych zadań

  • umiejętność organizacji pracy własnej na samodzielnym stanowisku

  • poczucie estetyki z dbałością o detale

  • pasja do cukiernictwa przekładająca się na rozwój zgodnie z bieżącymi trendami

  • pozytywne i proaktywne nastawienie do realizacji celów

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, z możliwością negocjacji warunków po okresie próbnym

  • pracę w niezależnej pracowni bez kontaktu z gośćmi - można w 100% skupić się na swoich zadaniach

  • wsparcie innych członków zespołu - jest to jedna z ważniejszych wartości w naszej firmie

  • elastyczny czas pracy - konkretne efekty pracy trzeba dowieźć w określonym terminie ale samodzielnie planujesz swoją pracę

  • możliwość stworzenia autorskiego portfolio deserów w renomowanym miejscu w Białymstoku

osoby zainteresowane podjęciem współpracy zachęcam do aplikacji

4 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Białystok
Zatrudnię cukiernika- kobietę z doświadczeniem . Praca 5 dni w tygodniu 7-15 lub 8- 16. Umowa o pracę. Tel. 60*********88
rok temu
4 000 zł 5 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Jesteśmy stabilną firmą cateringową, która na rynku istnieje od 2017 roku. W związku z otwarciem nowego działu poszukujemy pracowników na stanowisko Cukiernik/pomoc cukiernika

Zakres obowiązków:

  • ...
6 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Białystok
4 600 zł 5 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Kuchnia Vikinga, czołowy dostawca cateringu dietetycznego, poszukuje osoby na stanowisko:

Pomoc Cukiernika

Praca polega na przemysłowej produkcji wyrobów piekarniczo - cukierniczych.

...

miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Białystok

Opis:

Cukiernia rzemieślnicza Józefinka to świeże miejsce na mapie Białegostoku. Cenimy jakość

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy CUKIERNIKA z zamiłowaniem do pieczenia, przygotowania ciast, drożdżówek.Jeżeli lubisz pracę w ...

7 miesięcy temu