Technolog produkcji

Osoba fizyczna (prywatna)
Sierpc Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

TECHNOLOG PRODUKCJI

Lokalizacja: Mogielnica (województwo mazowieckie)

Zakres obowiązków:

- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych, produkcyjnych, procesowych, jakościowych,

- nadzór nad dokumentacją technologiczną,

- nadzór nad pracownikami produkcyjnymi,

- budowa weryfikacja nowych produktów w organizacji,

- wdrażanie nowych produktów do produkcji,

- przygotowywanie i wydanie dokumentacji produkcyjnej,

- tworzenie instrukcji, procedur dot. procesów technologicznych oraz organizacji stanowisk pracy,

- nadzór nad parkiem maszynowym opiekę nad wyposażeniem linii,

- opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych,

- rozwijanie i wdrażanie nowych technologii produkcji i kontroli wyrobów,

- opracowywanie specyfikacji technicznych dla produktów i procesów produkcyjnych,

- konstrukcja narzędzi i opracowywanie procesów produkcyjnych,

- współpraca z działami powiązanymi, rozwiązywanie problemów,

- udział w rozwoju systemów klasy ERP,

- podnoszenie swoich kompetencji.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne,

- doświadczenie min 3-5 lat jako technolog w zakładzie produkującym produkty FMCG,

- znajomość środowiska MS Office (Excel, Power Point),

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zorientowanie na cele,

- szeroka wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych,

- otwartość na nowe doświadczenia i umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjno-technologicznych,

- odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, kreatywność, komunikatywność,

- zdolności organizacyjne, umiejętności pracy w zespole, budowanie dobrych relacji.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jesteśmy renomowaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych, które pomogą Ci poszerzyć swoje umiejętności oraz awansować w karierze,

- nasz zespół to grupa ludzi zaangażowanych i otwartych na współpracę. Stawiamy na atmosferę opartą na szacunku, wsparciu i wzajemnej motywacji,

- oferujemy pakiet świadczeń dodatkowych, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport,

- stwarzamy szanse awansu w ramach naszej struktury organizacyjnej.

Etapy rekrutacji:

I.etap przesłanie CV

II.etap rozmowa telefoniczna

III.rozmowa kwalifikacyjna z HR

IV. rozmowa kwalifikacyjna z Dyrektorem.

Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

4 maj 2024;   from: www.olx.pl