Kierowca-pracownik techniczny z C+E/B+E z zakwaterowaniem od zaraz

11 000 zł - 14 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Bydgoszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Objazdowy cyrk zatrudni osobę z p r a w e m jazdy kategorii B+E/ C+E.

OBOWIĄZKI:

  • przejazd samochodem ciężarowym z przyczepą lub przejazd busem z przyczepą

  • pomoc przy przy rozkładaniu i składaniu namiotu i obsłudze podczas spektaklu

WYMAGANIA:

  • czynne prawo jazdy

  • gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

ZAROBKI 8000-10000 NA RĘKĘ.

Praca polega na przemieszczaniu się z cyrkiem po wyznaczonych miejscowościach.

Karta kierowcy nie jest wymagana.

  • Zapewniamy zakwaterowanie w przyczepach cyrkowych.

  • KONTAKT TEL W GODZ. 8-16 / LUB KONTAKT SMS

4 maj 2024;   from: www.olx.pl