Specjalistka/Specjalista ds. zakupów

Osoba fizyczna (prywatna)
Tuchola Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W związku z rozbudową zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteśmy prężnie rozwijająca się rodzinną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży zabawek, artykułów papierniczych i party. Zajmujemy się importem, handlem hurtowym oraz detalicznym – prowadzimy własne sklepy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Analiza danych wewnętrznych dotyczących sprzedaży w zarządzanych sklepach zabawkarskich.

  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz monitorowanie kosztów zakupu towarów.

  • Opracowywanie prognoz sprzedaży oraz analiza efektywności asortymentu.

  • Monitorowanie trendów sprzedażowych i działań konkurencji.

  • Sporządzanie raportów i prezentacja wyników analiz.

  • Zarządzanie budżetem zakupowym.

TWOJE CECHY

  • Praktyczna znajomość Microsoft Excel.

  • Analityczne myślenie i dbałość o szczegóły.

  • Sprawne planowanie, organizacja czasu i priorytetyzacja.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne.

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności.

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie rozwoju firmy oraz wpływ na kształtowanie oferty produktowej.

Prosimy o przesłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

4 maj 2024;   from: www.olx.pl