Sprzedawca / Pomoc na sklepie - Żabka Warszawa Falenica/ Józefów

4 500 zł - 6 200 zł jeden miesiąc
M.Aisza Fotografia
Józefów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zaaplikuj i dołącz do zespołu Żabki - ul.Wał Miedzeszyński 12!

(Obok pętli autobusowej BŁOTA, na skraju Warszawy/Józefowa)

Jeżeli lubisz pracę z klientem, a nauka nowych umiejętności nie sprawia Ci problemu, dołącz do NAS!

Poszukujemy osób na stanowisko:

  • sprzedawca - pełen etat

  • pomoc sprzedawcy - praca sezonowa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • obsługa klientów, kasy fiskalnej oraz lotto,

  • aktywna sprzedaż,

  • dokładanie towaru i weryfikacja terminów przydatności,

  • przyjmowanie dostaw,

  • dbanie o ekspozycje oraz czystość na sali sprzedaży,

  • przestrzeganie standardów sieci,

Oferujemy:

  • szkolenie,

  • pracę w miłym i zgranym zespole,

  • umowa zlecenie/umowa o pracę po dłuższej współpracy,

  • praca zmianowa 6-15, 14-23, (9.30-21 - niedziele)

  • wynagrodzenie zawsze na czas, 3.500-4.600 netto,

  • płatne urlopy,

  • prywatna opieka medyczna,

  • premie uznaniowe,

Czego wymagamy?

  • punktualność i dyspozycyjność,

  • odpowiedzialność,

  • kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

Doświadczenie nie jest wymagane, Wszystkiego Cię nauczymy :)

CV przyjmujemy poprzez formularz OLX.

5 maj 2024;   from: www.olx.pl