Praca dla Ogrodnika

25 zł - 35 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Ogrodnik - Pracownik fizyczny
Firma /re.dor Remigiusz Dorawa/ szuka pracowników do pracy przy pielęgnacji i zakładaniu ogrodów. Pracą od zaraz.

Zgłoszenia oraz CV można wysyłać na adres mailowy: praca.redor (małpa) gmail.com

Opis stanowiska:
- Realizacja projektów ogrodowych,
- Nasadzenia roślinności,
- Pielegnacja ogrodów,
- Instalacja systemów nawadniania.

Oczekiwania:
- Dbanie o porządek przy realizacjach,
- Zdolność szybkiego uczenia się,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dyspozycyjność,
- Uczciwość,
- Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzonych pracach.
- Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy (nie wymagane)

Oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku,
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
- Niezbędne narzędzia,
- Przyjazną atmosferę pracy.
5 maj 2024;   from: www.olx.pl