Praca sezonowa nad morzem! Sprzedawca kukurydzy! Handel obnośny!

8 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Dołącz do naszego zespołu na lato 2024! Szukamy energicznych i ambitnych sprzedawców kukurydzy, naleśników, kawy i innych plażowych smakołyków! Pracuj na plażach Mielno, Sarbinowo, Ustronie Morskie i innych w okolicy w młodym, rozwojowym zespole i zarabiaj spędzając wakacje nad morzem!

  • Czego możesz się spodziewać?

    • Elastyczne terminy pracy: Możesz pracować od 7 czerwca do 10 września, terminy ustalamy indywidualnie.

    • Doskonałe zarobki: Twoja ciężka praca przekłada się na wysokie zarobki! Nasze prowizje sprawiają, że im więcej sprzedasz, tym więcej zarobisz. Średnie miesięczne zarobki to 8-12 tysięcy PLN, pracując tylko 6-8 godzin dziennie!

    • Zakwaterowanie na koszt firmy: Oferujemy komfortowe 2-3-4 osobowe pokoje z łazienkami i dostępem do dużej wspólnej kuchni.

    • Szkolenia i wsparcie: Naucz się od najlepszych! Oferujemy szkolenia sprzedażowe, dzięki którym każdy ambitny sprzedawca może osiągnąć sukces.

    • Stroje firmowe i pełne wyposażenie: Wszystko, czego potrzebujesz do pracy, dostarczymy!

    • Rozbudowany system wynagrodzeń: Wypłacamy dniówki, bonusy sprzedażowe oraz premie za staż i zaangażowanie w pracy.

  • Typowy dzień pracy:

    • 9:30 – Wyjazd na plażę.

    • 16:00 - 18:00 – Powrót, rozliczenie i wypłata dniówki.

    • Wieczory wolne – z opcją dodatkowej pracy dla najbardziej zaangażowanych.

  • Kogo szukamy? Ambitnych, energicznych osób w wieku 16-25 lat, które nie boją się pracy fizycznej i są otwarte na nowe doświadczenia oraz na kontakt z ludźmi. ie musisz mieć doświadczenia, ani przesyłać CV – dla nas liczy się Twoja energia, entuzjazm i chęć do nauki. Jesteśmy miejscem, które daje Ci przestrzeń do osobistego rozwoju, zdobywania umiejętności komunikacyjnych i sprzedażowych. Jeśli jesteś osobą, która chce się uczyć od najlepszych i rozwijać w dynamicznym, młodym zespole, to zapraszamy do aplikowania!

  • Pamiętaj, stawiamy na jakość, nie na ilość! W naszej firmie pracuje ponad 300 osób na całym wybrzeżu, co świadczy o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i zorientowanie na rozwój każdego pracownika to gwarancja, że dołączając do nas, robisz krok w stronę swojego sukcesu. Dbamy o to, by nasza atmosfera pracy była nie tylko produktywna, ale także wspierająca i motywująca. Jesteśmy przekonani, że najlepsze wyniki osiągamy, kiedy każdy członek naszego zespołu czuje się ceniony i ma możliwość wpływu na rozwój firmy. Dołącz do nas i przekonaj się, jak możesz osiągnąć więcej, pracując w miejscu, które stawia na rozwój i satysfakcję swoich pracowników!

  • Zainteresowany? Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce na lato już teraz! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej możliwości lub masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się zadzwonić do nas pod numer 66*******69. Nie przegap szansy na najlepsze lato w swoim życiu!

14 maj 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków
Praca sezonowa do końca października przy obsłudze urządzeń dla dzieci w Parku Jordana w Krakowie. Praca dla mężczyzny, wymagane prawo jazdy kat. B.
miesiąc temu
  • MAKRO Cash & Carry Polska S.A.
  • Kraków

Opis:

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom ...

miesiąc temu
5 000 zł 5 600 zł jeden miesiąc

Opis:

Sklep motoryzacyjny France-car w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca części motoryzacyjnych.

OPIS STANOWISKA

Zakres obowiązków:

kontakt z klientem poprzez:

- sprzedaż części w sklepie ...

3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków

Opis:

Marka Okaidi tworząca kolekcje dla dzieci w wieku 0-14 lat powstała w 1996 roku we Francji. W Polsce funkcjonuje od 2010 roku. W związku z jej coraz dynamiczniejszym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

...

28 dni temu