Domy szkieletowe - specjalista / pomocnik - Tubudowa

4 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
TUBUDOWA
Kościerzyna Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

W związku z dynamicznie rozwijającą się firmą budującą wysokiej jakości domy szkieletowe w konstrukcji drewnianej, poszukujemy do Naszego zespołu montażystów / wykonczeniowów / pomocników do budowy energooszczędnych domów szkieletowych.

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ PRÓBNY NA BUDOWIE - PRZEKONASZ SIĘ CZY TO PRACA DLA CIEBIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!

OFERUJEMY :

Ciekawą, pełną wyzwań pracę

Możliwość pracy z doświadczonym zespołem

Przyjemną atmosferę Pracę na ciekawych inwestycjach

Atrakcyjne wynagrodzenie + premie za zaangażowanie w oparciu o umowę

Transport na miejsce pracy

Strój roboczy

Stałość i stabilność pracy

Praca na świeżym powietrzu

OCZEKUJEMY

Chęci do pracy

Znajomości obsługi narzędzi

Dokładności

Normalności :-)

OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM LUB BEZ DOŚWIADCZENIA - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Zapraszamy do kontaktu ! TUBUDOWA.com

25 wrz 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kościerzyna
Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Pomocnik montera oraz Specjaliste do spraw montażu. Jeśli jesteś osobą która ceni sobie prace w zgranym zespole oraz chce się rozwijać wyślij swoje CV.
jeden dzień temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kościerzyna

Opis:

Wraz z rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko pomocnik elektryka.

Obowiązki:
- Montaż, demontaż i naprawa instalacji elektrycznych pod nadzorem elektryka.
- Pomoc w odczytywaniu rysunków technicznych i ...
16 dni temu

Opis:

Grupa KRUK to zespół z pasją. Zajmujemy się zarządzaniem wierzytelnościami, czyli obsługą zadłużeń. Proponujemy naszym Klientom spłatę zaległości w ratach, umożliwiając podjęcie decyzji dotyczącej wyboru ścieżki wyjścia z zadłużenia. ...

8 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kościerzyna
4 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Poszukiwani: Specjalista ds. Elewacji i Pracownik Ogólnobudowlany

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana poszukuje doświadczonych i samodzielnych pracowników na dwa stanowiska: Specjalisty ds. Elewacji oraz Pracownika ...
miesiąc temu