Pilnie!!! Przyjmę do pracy na budowę

Osoba fizyczna (prywatna)
Płock Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Przyjmę dwie osoby do pracy przy elewacjach. Praca od zaraz , płatne co tydzień. Osoby tylko z doświadczeniem
5 paź 2023;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Płock
10 000 zł jeden miesiąc
OFERTA PRACY W NIEMCZECH DLA OPIEKUNKI Wyjazd na 6 tygodni Zgłoś się do nas: Oddział Płock- +48********42 wyślij wiadomość przez Olx lub kliknij w link do formularza. Zapewniamy: Legalną formę współpracy (umowa zlecenie) u lidera w branży! Gwar...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Płock

Opis:

Zatrudnię dekarza na budowę.

Możliwe tygodniowe delegacje.

Firma zajmuje się budową domów szkieletowych energooszczędnych oraz domów drewnianych.

Zapraszamy do kontaktu.

26 dni temu

Firma Sprzątająca zatrudni Panów do obiektu handlowego w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej.

Praca na cały etat.

Godziny 6:00 - 13:00 - 14:00 - 21:00 - od poniedziałku do soboty.

Obowiązki:

rok temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie ...
10 dni temu