Kierowca kat. C+E Twój Market

Hurt- Detal Artykuły Sożywczo-Przemysłowe Karol Białecki
Konin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Obowiązki:

· uczestnictwo w operacjach załadunkowych i rozładunkowych,

· dbanie o powierzony sprzęt,

· codzienna kontrola pojazdu,

Wymagania:

· prawo jazdy kategorii B, C+E

· mile widziane doświadczenie

· dyspozycyjność,

· gotowość do pracy zmianowej,

· sumienność oraz odpowiedzialne zachowanie,

Oferujemy:

· umowę o pracę

· wynagrodzenie w pełni opodatkowane i oskładkowane,

· ubezpieczenie grupowe,

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)

6 maj 2024;   from: www.olx.pl