Spawacz/płuczkarz

30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Czerwionka-Leszczyny Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Kim jesteśmy? Jesteśmy wiodącą Spółką w Polsce zajmującą się odzyskiem węgla z hałd pokopalnianych na instalacji przeróbczej w zakładzie odzysku węgla zlokalizowanego w Czerwionce-Leszczynach . ZOWER Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku należy do spółek Skarbu Państwa, a dokładnie do Grupa Kapitałowa PGE.

OPIS STANOWISKA

Spółka poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Spawacz do zakładu przeróbczego mieszczącego się w Czerwionce-Leszczynach, ul. Furgoła 159. Stanowisko łączone jest ze stanowiskiem Płuczkarza (obsługa płuczki).

Praca jest prowadzona w systemie zmianowym 12/24 od 6 do 18 i od 18 do 6.

Zakres obowiązków:

· Prace spawalniczo-remontowe dla zapewnienia ciągłości pracy na instalacji przeróbczej,

· Obsługa płuczki.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy specjalistycznych uprawnień oraz praktyki w wykonywaniu pracy na ww. spawacza.

Spawacz-płuczkarz z doświadczeniem min 3 lata w wykonywanym zawodzie

-uprawnienia do spawania 135 (mig-mag) oraz 111 (spawanie elektrodą)

-uprawnienie do cięcia gazowego

-umiejętność zgrzewanie rur PE

Dodatkowe umiejętności

-uprawnienie do obsługi koparko-ładowarki

-cięcie plazmowe

Informacje dodatkowe

Praca na instalacji odzysku węgla oraz przeprowadzanie remontów urządzeń instalacji.

Dodatkowe informacji można uzyskać podczas rozmowy z Kierownikiem Zakładu Przeróbczego w godzinach od 6 do 14.

Co oferujemy:

· umowę o pracę,

· pracę w spółce o ugruntowanej i stabilnej sytuacji na rynku,

· atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawka wynagrodzenia godzinowego + miesięczna premia uznaniowa,

· bogaty pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS,

· roczna nagroda barbórkowa,

· smaczne i treściwe posiłki profilaktyczne,

· ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowotne z dopłatą zakładu pracy,

· możliwość rozwoju, kursów podnoszących kompetencje zawodowe,

· coroczną imprezę firmową,

· przyjazną, partnerską atmosferę w pracy.

· stawka wyjściowa 30zł + negocjacja stawki w zależności od posiadanych kwalifikacji

Kontakt w spawie pracy:

tel. +48*******39

lub e-mailowy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i dołączyć poniżej zamieszczoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, kwestionariuszach osobowych oraz innych dodatkowych dokumentach wymaganych ze stosunku pracy, przez ZOWER Sp. z o.o. z siedzibą w: 44-207 Rybniku, ul. Podmiejska 75 w celach związanych z rekrutacją i zatrudnieniem. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.zower.pl w zakładce ochrona danych osobowych pod nazwą klauzula informacyjna dla kandydatów o pracę i akceptuje jej zapisy.

13 gru 2022;   from: www.olx.pl