Poprowadź nowy sklep Żabka w Kołobrzegu!

25 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kołobrzeg Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Masz dosyć swojej obecnej pracy?

Chcesz zmienić coś w swoim życiu?

Chciałbyś prowadzić własną firmę, ale nie masz funduszy?

Mam dla Ciebie rozwiązanie – Otwórz własny biznes i poprowadź nowy sklep Żabka w Kołobrzegu!

Biznes z Żabką to:

· Umowa współpracy na czas nieokreślony,

· Lokal - otrzymasz od nas w pełni wyposażony sklep,

· Szkolenia - zarówno przed jak i po otwarciu sklepu,

· Wygoda – bez wychodzenia ze sklepu zamówisz towar, który dostarczymy bezpośrednio do Ciebie,

· Bezpieczeństwo – sprawdzony od ponad 25 lat model biznesowy,

· Nowoczesność - proste w obsłudze narzędzia ułatwiające zarządzanie sklepem,

· Polisę na Biznes – pierwsze w Polsce ubezpieczenie biznesu stworzone z TUW PZU,

· Marketing – ogólnopolskie kampanie reklamowe,

· Wsparcie – szybki kontakt z dedykowanym działem w firmie,

· Serwis, zapewniający ciągłość funkcjonowania sklepu w przypadku awarii,

· Benefity: LuxMed, MultiSport, Orlen flota

Oczekujemy:

· Gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej,

· Komunikatywności,

· Gotowości do uczenia się,

· Znajomości obsługi komputera

Aplikuj teraz i dowiedz się więcej o współpracy z nami. Nie wymagamy CV - zadzwoń lub wypełnij formularz, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

5 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kołobrzeg
Potrzebna osoba do pracy w sklepie Żabka,najlepiej z doświadczeniem , praca sezonowa i na stałe , wysokie wynagrodzenie i premia.
13 dni temu
4 500 zł 5 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Nowo powstający sklep POLOmarket w Grzybowie zatrudni osobę na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu .

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

•stabilne ...

2 miesiące temu
  • CAPTAIN MIKE sp. z o.o. s. k.
  • Kołobrzeg
28 zł 28 zł jedna godzina

Opis:

Sezon powoli się zbliża, a to oznacza, że My już zaczynamy poszukiwać kandydatów do pracy wakacyjnej . Rozpatrzymy osoby chętne zarówno na cały okres wakacyjny oraz te, które chcą pracować tylko przez miesiąc.

< ...

29 dni temu
4 242 zł 4 700 zł jeden miesiąc

Opis:

Do naszego nowo otwieranego sklepu POLOmarket w GRZYBOWIE poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA NA DZIALE MIĘSNYM

Zadania:

• obsługa klientów ...

miesiąc temu