Pracownik Fermy Drobiu Gorazdowo

Hendrix-Genetics
Giżycko Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Hendrix-Genetics, prowadząca działalność produkcyjną w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Fermy Drobiu

Miejsce pracy: Gorazdowo

Obowiązki

• Codzienna opieka nad zwierzętami (m.in. karmienie, ścielenie)

• Praca fizyczna polegająca na podnoszeniu i przenoszeniu zwierząt

• Systematyczne zbiory jaj

• Wykonywanie prac porządkowych

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na fermie ze zwierzętami będzie mile widziane

• Dobry stan zdrowia

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Dbanie o powierzone mienie

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty , niedziele i święta

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie

• Dodatki płacowe

• Premie

• Bony świąteczne

• Prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz ich rodzin

• Dobrą atmosferę w pracy

brak miejsca zamieszkania

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny. 69*****36

15 lut 2021;   from: www.olx.pl