Elektromechanik Trzuskawica S.A.

Osoba fizyczna (prywatna)
Pakość Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Elektromechanik

miejsce pracy: Zakład Kujawy, Bielawy 1, 88-192 Piechcin

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: min. techniczne – zawodowe

  • Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Posiadanie uprawnień SEP Grupa 1

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz diagnostyki maszyn i urządzeń

  • Umiejętność napraw elektrycznych i mechanicznych

  • Znajomość programów MS Office, itp.

Mile widziane: Uprawnienia SEP Grupa 2,3, Prawo jazdy kat. B.

Główne obowiązki :

  • Prac naprawcze

  • Przeglądy kamer

  • Pomiary instalacji elektrycznej

  • Przeglądy przenośników taśmowych, maszyn i urządzeń

  • Drobne prace mechaniczne

Oferujemy:

  • Pracę w firmie należącej do koncernu CRH znajdującego się w czołówce największych producentów cementu i innych materiałów budowlanych na świecie

  • Możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów w środowisku produkcyjnym

  • Dostęp do zaawansowanych technologii i zróżnicowanego środowiska IT

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wsparcie na etapie wdrożenia

  • Możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach merytorycznych oraz ogólnorozwojowych

  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.trzuskawica.pl

6 maj 2024;   from: www.olx.pl