Pracownik Grup Interwencyjnych - Żabia Wola

Solid Security Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja stanu zabezpieczenia monitorowanych obiektów
  • Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziane Prawo Jazdy Kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Gwarancję wynagrodzenia w terminie
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Wysokie wynagrodzenie
6 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Mazowiecki
28 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Am Am Kebab - nowoczesny punkt gastronomiczny w stylu food truck Twój zakres obowiązków Przygotowywanie posiłków Przyjmowanie i realizowanie zamówień Obsługa klienta i kasy fiskalnej Dbanie o czystość i porządek w punkcie Rozliczanie zmiany ...
29 dni temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Grodzisk Mazowiecki
Opis: Zakres obowiązków: Weryfikacja stanu zabezpieczenia monitorowanych obiektów Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia Wymagania: Zaświadczenie o niekaralności Wpis na listę Kwalifikowanych ...
17 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Mazowiecki
7 500 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Dzień dobry Zatrudnię kierowcę C+e na chłodnie w ruchu krajowym . Stała pensja 7500-8000 do ręki. Auto przypisane do kierowcy . Baza Żabia Wola koło Grodziska Mazowieckiego.
29 dni temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Grodzisk Mazowiecki
36 zł jedna godzina
Opis: Obowiązki: Sprawdzanie dostaw towarów z przełożeniem Oczekujemy: Niekaralności Umiejętności pracy w zespole Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków Dokładności Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka ...
7 dni temu