Plewienie jodły kaukaskiej - Dania

11 800 zł - 12 500 zł jeden miesiąc
QUICK STAFF
Stargard Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Plewienie jodły kaukaskiej - polowa praca sezonowa

Start pracy: 1 tura 27.05 / 2 tura: 3.06

Ilość wakatów: 15

Oferujemy:

  • średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8500 PLN (7500 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

  • zakwaterowanie

  • kurtki przeciwdeszczowe, rękawice do pracy

  • pomoc w sprawach administracyjnych w Danii

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu

  • pracę dla par

Nie wymagamy znajomości języków obcych!

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • mile widziane auto na dojazd do pracy

6 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • QUICK STAFF
  • Stargard
16 000 zł 16 500 zł jeden miesiąc
Opis: Zakres obowiązków: prace fizyczne przy choinkach kierowanie i zarządzanie grupą 5-50 osobową (w wysokim sezonie) wspólnie z duńskimi kierownikami odpowiednie kontrolowanie i motywowanie pracowników rozwiązywanie problemów organizacyjnych pracowników ...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Stargard
35 zł 40 zł jedna godzina
Opis: Poszukiwany SZEF KUCHNI / KUCHARZ ! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią lokali ze Stargardu i poszukujemy osób , które dołączą do Naszego zespołu. Jeśli kochasz tworzyć dania, masz doświadczenie w pracy w kuchni oraz chcesz rozwijać się w ...
3 lata temu
Opis: OPIS Dzień dobry, Zatrudnię na stanowisku kierowcy w ruchu międzynarodowym (wywrotka), System pracy od poniedziałku do piątku Wynagrodzenie 9500-11500 brutto Kierunki: Niemcy, Holandia, Belgia ,Dania, Wymagane doświadczenie w transporcie ...
2 lata temu