Poszukiwany spedytor/handlowiec

3 000 zł - 4 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukiwana zaangażowana osoba do pracy w firmie spedycyjnej.

Oferujemy

  • praca w bardzo przyjaźnie nastawionym zespole z 15 letnim doświadczeniem

  • elastyczne godziny pracy i dni (możemy je dopasować indywidualnie)

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności z zakresu logistyki i awansu w przyszłości

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • poszukiwanie kierowców na własną flotę pojazdów

  • poszukiwanie podwykonawców do naszej bazy.

Nie wymagany znajomości innego języka niż polski.

Miejsce pracy przy ulicy Wielickiej.

Praca w godzinach 9-17.

6 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków
4 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc
Witam serdecznie Znalazłaś ( znalazłeś) nas – to super. Rasowy handlowiec nawet początkujący musi umieć szukać, łapać okazje i nie dać się wyprzedzić. Kogo szukamy? Wyobraź sobie, że szukamy budowniczych mostów. Handlowiec mając widok, jakby z...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków
4 000 zł 20 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Poszukujemy spedytora z doświadczeniem

Kraków Bronowice

Poszukiwany pracownik z doświadczeniem w spedycji lub u Przewoźnika minimum 6 miesięcy.

Zadania:

...
24 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków

Opis:

Ogólnopolska Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno-grzewczej poszukuje pracownika na stanowisko:

Handlowiec Stacjonarny

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

6 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków

Opis:

Prężnie rozwijająca się firma ELEVATOR SP. Z O. O. zajmująca się produkcją, instalacją i serwisem urządzeń dźwigowych zatrudni Handlowiec/Doradca Klienta/Pracownik Biurowy.

Wymagania:

    ...
18 dni temu