Tychy: kontrola jakości dla Pań i Panów z UDT/ Sprawdź i APLIKUJ!

Exact Systems Sp. z o.o.
Tychy Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Aktualnie poszukujemy osoby do obszaru kontroli jakości z uprawnieniami UDT na zakład w Tychach z branży samochodowej - oferta dla Pań i Panów OD ZARAZ!

Aplikuj jeśli posiadasz UDT i/lub zadzwoń pod nr. 7-2-5-2-5-2-2-4-3 - poznasz szczegóły!

To oferujemy:

  • stawkę godzinową 30,00 zł brutto

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • dodatek nocny +20%

  • możliwość szybszej wypłaty zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty - Exact Pay

  • opieka oraz pomoc Koordynatora

  • wyższa stawka w weekend, sobota +50%, niedziela +100%

  • dodatek frekwencyjny do 250,00 zł brutto, doceniamy Twoją obecność

  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

  • parking przy zakładzie

  • kartę Multisport

  • wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji E xact People GO

  • ubezpieczenie NNW szkolne dla dzieci

  • ubezpieczenie PZU

Wymagane: aktualne uprawnienia UDT

Opis czynności na stanowisku:

  • selekcja komponentów składających się na silnik samochodowy

  • obsługa wózka widłowego (podstawianie detalu na strefę)

Nie czekaj pozostało ostatnie miejsce!

6 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • International Quick Service Polska Sp. z o.o.
  • Tychy
International Quick Service - firma działająca na rynku od 2003 roku, poszukuje osób na stanowisko: Wsparcie produkcji/kontrola jakości idealna dla Pań i Panów Miejsce pracy: Tychy Zapraszamy studentów dyspozycyjnych od poniedziałku do piąt...
3 lata temu
  • International Quick Service Polska Sp. z o.o.
  • Tychy

Opis:

International Quick Service - firma działająca na rynku od 2003 roku, poszukuje osób na stanowisko:

Wsparcie produkcji/kontrola jakości

idealna dla Pań i Panów

Miejsce pracy: Tychy

3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Tychy
5 300 zł 8 600 zł jeden miesiąc

Opis:

Zatrudnimy do pracy na produkcji (branża samochodowa)

Oferta jest skierowana dla Pań i Panów

Miejsce pracy: Tychy/Wilkowyje

Jeśli szukasz pierwszej pracy to ta oferta jest dla Ciebie- nie ...

13 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Tychy

Opis:

Firma budowlana/drogowa o silnej pozycji na rynku, zatrudni majstra robót z doświadczeniem.

Praca na terenie miasta Tychy

Zakres obowiązków:

· organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych ...

2 miesiące temu