Zatrudnimy kierowcę kat C+E Dino praca od już

Osoba fizyczna (prywatna)
Tomaszów Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię kierowcę Kat C+E praca W SYSTEMIE 6/5

- Dystrybucja DiNO

-stała pensja

-umowa o pracę

-gwarantowane terminowe wynagrodzenie w całości na konto

-codzienne w domu

PRACA OD JUŻ ! ZAPRASZAM DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE TELEFONICZNEGO 7 3 1 2 4 2 1 3 0

4 wrz 2023;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Tomaszów Mazowiecki
Opis: OPIS STANOWISKA: Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B do rozpoczęcia pracy opartej na własnej działalności gospodarczej w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową współpracę z rzetelną firmą ...
rok temu
Opis: Zatrudnimy kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym główne kierunki SK, CZ, LT i DE. Praca wykonywana na ciągniku siodłowym z naczepą firanką. Zazwyczaj jedno miejsce załadunku kilka miejsc dostawy. Wynagrodzenie od 7500 zł netto.
3 miesiące temu
Opis: Zatrudnię kierowcę kat. C+E Polska - Niemcy oraz kierowcę C+E kraj. Doświadczenie min. 2 lata Więcej informacji pod numerem tel. 60*******46
2 lata temu
  • HAULER CARGO
Opis: Zatrudnię kierowcę kat. C+E w ruchu krajowym. Zestaw: ciągnik siodłowy plus naczepa chłodnia. Więcej informacji pod numerem tel. 725XXX555XXX835
4 dni temu