Pracownik biurowy Grześ W. Szymczak

Osoba fizyczna (prywatna)
Syców Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownik biurowy w siedzibie firmy Grześ w Sycowie.

Praca jednozmianowa na pełny etat.

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie cen zakupu i sprzedaży

  • kontakt z producentami oraz dostawcami

  • prowadzenie firmowych social media

  • stały kontakt telefoniczny ze sklepami Grześ

  • kontrola oraz prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • tworzenie zamówień centralnych

Oczekujemy:

  • znajomości pakietu Office

  • komunikatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • dobra obsługa komputera

Prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

7 mar 2024;   from: www.olx.pl