Mechanik samochodowy w LEXUS Lubin

Toyota LUBN
Lubin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Nowy salon i serwis - LEXUS w LUBINIE poszukuje pełnych pasji Kandydatów, którzy dołączą do pracy w najbardziej energicznym miejscu na rynku lubińskim! Zapewnimy Ci wszystkie narzędzia i szkolenia niezbędne do tego, abyś odniósł sukces.

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: LUBIN (ul. Przemysłowa 1E)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy

  • doposażenia

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

  • wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • prawo jazdy kategorii B

  • predyspozycje do pracy w zespole

  • znajomość programów diagnostycznych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobrygowski Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacyjnego jest spółka pod firmą:

Dobrygowski Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie (59-300), ul. Przemysłowa 1E, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000144933, NIP: 69*****014, REGON: 391027869 (zwana dalej: Administratorem ).

2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Dane do kontaktu:

§ Dobrygowski Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1E, 59-300 Lubin;

§ e-mail: rodo(małpa)toyotadobrygowski.pl

11 mar 2021;   from: www.olx.pl