Pracownik obsługi klienta Stacja Paliw Orlen MOP Chomentowo Wschód

4 242 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Łomża Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnię do pracy na stacje paliw Orlen S.A. MOP Chomentowo Wschód na stanowisko pracownik obsługi klienta (kasjer)

Stacja znajduję się na trasie S61 kierunek Ostrów Maz. - Łomża w pobliżu Śniadowa.

Obowiązki na stanowisku pracownik obsługi klienta:

  • obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami

  • obsługa systemu kasowego

  • przygotowywanie gorących przekąsek oraz obsługa kącika kawowego

  • przyjmowanie dostaw i ekspozycja asortymentu

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji

  • aktywna sprzedaż towarów i promocji

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • praca zmianowa w systemie 12-godzinnym

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik.

  • Możliwość połączenia pracy ze studiami i pracy na 1/2 etatu.

  • Profesjonalne szkolenia e-learnigowe

  • Korzystanie z rabatów na produkty i usługi na Stacji Paliw

Wymagania

  • energia i chęć do pracy, uśmiech

  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań

  • łatwość nawiązywania kontaktów

Jeśli jesteś zainteresowana/ny pracą prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o ochronie danych osobowych na adres emailowy.

Jest możliwy wjazd na stacje bramą od strony Chomentowa.

16 sty 2024;   from: www.olx.pl