Inżynier robót sanitarnych

6 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kępno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma ALLES COOL z siedzibą w Kępnie poszukuje pracownika na stanowisko INŻYNIERA ROBÓT SANITARNYCH z doświadczeniem lub osobę do przyuczenia.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie prac instalacyjnych

  • koordynacja prowadzonych robót

  • tworzenie harmonogramu prac

  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami

  • zarządzanie zespołem

  • rozliczenie kosztów budowy

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- instalacji sanitarnej ( doświadczenie na budowie będzie dodatkowym atutem)

  • zaangażowanie, samodzielność, uczciwość

  • umiejętność czytania i analiza dokumentacji wykonawczej

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane

  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w rozwojowej i profesjonalnej firmie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail bądź kontakt telefoniczny +48**********00

29 lis 2023;   from: www.olx.pl