Praca obsługa baru zapiekanki

4 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Szukamy osoby do pracy w ZapieXie

Doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale nie martw się wszystkiego Cię nauczymy.

Obowiązki:

-Praca na barze ( przyjmowanie zamówień, zanoszenie do stolików), kawa, herbata, drinki.

-Dbanie o porządek i miłą atmosferę na sali.

WYMAGANIA:

-Dyspozycyjność ( praca również w godzinach nocnych)

-Książeczka sanepidu

-Znajomość języka angielskiego mile widziana

-Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

-Kultura osobista

-Mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

-Umowa zlecenie/Umowa o pracę

-Posiłek pracowniczy

-Wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy

-Napiwki

-Praca na stałe

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV

6 maj 2024;   from: www.olx.pl