Animator warsztatów edukacyjnych w szkołach i przedszkolach - Śląsk

35 zł - 40 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Firma Zdobywcy Talentów

Szukamy ambitnej i zaangażowanej osoby do prowadzenia WARSZTATÓW EDUKACYJNYCH DLA DZIECI w wieku szkolno-przedszkolnym

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Czas pracy jest zmienny, uzależniony od miejscowości w jakiej znajduje się placówka i ilości grup. Praca jest wykonywana na terenie województwa Śląskiego, dojeżdżamy do placówek.

Obowiązki:

-Prowadzenie warsztatów edukacyjnych (chemicznych, medycznych, innowatorskich itp. według naszego scenariusza zajęć)

-Przygotowanie miejsca, dbanie o czystość miejsca pracy po zajęciach

Wymagania:

-prawo jazdy B1

-student zaoczy lub wieczorowy

-osoba, która nie ma problemu z występami przed publicznością

-potrafi nawiązać aktywny kontakt z dziećmi i zaangażować je do zabawy.

Mile widziane, ale nie wymagane:

-kurs BHP, kurs wychowawcy wolnego czasu, kurs pierwszej pomocy

Umowa zlecenie, 40 zł za godzinę prowadzenia warsztatów

zapewniamy samochód firmowy i dobrą atmosferę pracy!

miejsce: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Start pracy od zaraz, oraz po pomyślnej współpracy kontynuacja od września.

6 maj 2024;   from: www.olx.pl