Młodszy kucharz/ pomoc kuchenna/cukiernik-Akademia Muzyczna w Poznaniu

Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Praca na stanowisku młodszy kucharz/pomoc kuchenna/ cukiernik do pracy w bufecie Akademii Muzycznej w Poznaniu

Praca na cały etat.

Obowiązki:

  • Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań.

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

  • Praca w zespole.

  • Kontrola jakości żywności i zapasów.

  • Obsługa klientów.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

  • Przygotowywanie podstawowych dań

  • Przygotowywanie ciast i deserów

  • Produkcja wyrobów cukierniczych, również na specjalne zamówienie Klienta;

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność.

  • Aktualne uprawnienia sanitarno-epidemiologiczne.

  • Dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • Ukończone kursy/ szkolenia z zakresu cukiernictwa.

6 maj 2024;   from: www.olx.pl