Samodzielna(y) Księgowa(y) - księgi handlowe

6 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Biuro Rachunkowe GRANT w Olsztynie, o ugruntowanej pozycji na rynku, szuka pracownika na stanowisko:

Samodzielna(y) Księgowa(y) / Księgowa(y)

Opis stanowiska:

- weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i merytorycznym

- sprawdzanie zaewidencjonowanych dokumentów księgowych w programie Symfonia (Księgi Handlowe)

- rozliczanie podatku VAT, ewentualnie CIT

- weryfikacja rozrachunków

- praca pod kierownictwem Głównej Księgowej

- bez obsługi klienta

- obsługa podmiotów mikro

Oferujemy:

- pracę w trybie jednozmianowym (8:00 – 16:00)

- wprowadzenie i wsparcie merytoryczne

- dostęp do szkoleń (podnoszenie wiedzy i kwalifikacji)

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

- rodzaj umowy wg preferencji

- stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie ekonomiczne

- minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- dokładność i rzetelność

- chęć zdobywania wiedzy

- mile widziana umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych

- mile widziana znajomość programu Symfonia

Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia i wiedzy. Poszukujemy osób do długoterminowej współpracy. Rozpatrzymy również CV od osób poszukujących dodatkowej pracy np. na 1/2 etatu lub b2b. Praca od zaraz.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb prowadzonych postępowań rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

6 maj 2024;   from: www.olx.pl