Stylistka paznokci manicure/pedicure Katowice

4 800 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Katowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stylistka paznokci manicure/pedicure

Jeśli jesteś osobą, która kocha swój zawód, uwielbia się rozwijać i ma mnóstwo energii to mamy dla Ciebie wymarzone miejsce

Zaaplikuj do nas !
Wyślij do nas swoje stylizacje paznokci i napisz o sobie w kilku słowach

Co zyskujesz pracując u nas ?
pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
wysokie wynagrodzenie- zagwarantowaną podstawę oraz wysoką prowizję
pełen grafik już od 1 dnia pracy
dbamy mocno o marketing i social media
dbamy o twój rozwój
Kartą MultiSport
elastyczny czas pracy,- grafik dostosowujemy pod Ciebie
umowa o pracę lub jeśli chcesz umowę zlecenie
pracę na najwyższej jakości sprzęcie oraz produktach
najlepszą kawę w mieście

Czego oczekujemy?
pasji, zapału do pracy, dobrej energii
Mile widziane doświadczenie salonowe , nie jest to warunek konieczny, ponieważ oferujemy cały pakiet szkoleń
Czekamy na Twoje zgłoszenie
27 maj 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Katowice
2 000 zł 5 000 zł jeden miesiąc
Dzień dobry, Pilnie poszukuję stylistki paznokci do salonu w Katowicach. Tworzymy miejsce o pozytywnej atmosferze gdzie klienci mogą się zrelaksować, a usługi są wykonywane dokładnie, precyzyjnie i na wysokim poziomie. Wymagane umiejętności :...
10 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Katowice
4 300 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

PRACA MANICURE/ PEDICURE/ STYLIZACJA RZĘS, BRWI

Do naszego prężnie rozwijającego się salonu poszukujemy kosmetyczki- manicurzystki. Salon u Dwóch Chłopaków w centrum Katowic.

Czego oczekujemy:

17 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Katowice
4 600 zł 6 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Poszukujemy stylistki paznokci.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
•manicure hybrydowy
•manicure żelowy
•manicure klasyczny
•przedłużanie paznokci żelem

Oczekujemy:
...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Katowice
4 250 zł 6 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Jeśli jesteś stylistką paznokci i szukasz pracy, w której będziesz mogła wykazać się dużą samodzielnością, pracując w nowoczesnej klinice kosmetologii Hi-Tech i medycyny estetycznej to zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy pracę w ...

rok temu