Pracownik Magazynowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Wadowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Zakłady Mięsne „Brado – 2” Spółka Akcyjna

Tomice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Załadunek i rozładunek towaru,

- Przewożenie towaru między halami produkcyjnymi,

- Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji,

- Przyjmowanie na stan towaru oraz opakowań.

WYMAGANIA:

- Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,

- Chęć do pracy, zaangażowanie oraz sumienność,

- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

OFERUJEMY:

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Bogaty pakiet socjalny,

- Elastyczne godziny pracy,

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych.

13 maj 2021;   from: www.olx.pl