Praca Stolarz- 1 wakat

Osoba fizyczna (prywatna)
Wieprz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma MWH Meble poszukuje pracowników na stanowisko STOLARZ/ MONTER MEBLI/POMOCNIK STOLARZA (2 wakaty)

Obowiązki:

- obróbka elementów na podstawie dokumentacji technicznej

- montaż elementów w gotowy wyrób

- obsługa maszyn i narzędzi stolarskich

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie

  • wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy na maszynach stolarskich

  • dokładność, rzetelność, sumienność

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • znajomość konstrukcji mebli

Wynagrodzenie do ustalenia.

Praca na dwie zmiany: 6:0-14:00 oraz 14:00-22:00

Bardzo prosimy o składanie swojego CV.

Praca w przyjaznej atmosferze. Benefity np.: Karty Multisport. Mile widziane doświadczenie.

30 mar 2021;   from: www.olx.pl