Specjalista/tka ds. BHP

Auto Land Polska S.A.
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Auto Land Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista/tka ds. BHP

ZAKRES ZADAŃ:

- realizacja działań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP

- prowadzenie i nadzór nad dokumentacją dotyczącą obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy w szczególności: dokumentacją powypadkową, dokumentacją związaną z występowaniem czynników niebezpiecznych i warunków szkodliwych dla zdrowia, dokumentacją oceny ryzyka zawodowego

- prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z dziedziny BHP

- sporządzanie analiz stanu BHP oraz inicjowanie działań, mających na celu poprawę warunków

- współpraca z jednostkami organizacyjnymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi) a także realizacja innych działań w celu spełnienia przez organizację wymagań prawnych,

- wystawianie skierowań na badania okresowe pracowników

- budowanie świadomości pracowników na temat bezpieczeństwa i higieny pracy

- wykonywanie innych zadań z zakresu Służby BHP

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

- co najmniej 3 letni staż pracy w służbach BHP w tym na samodzielnym stanowisku

- aktualne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego z zakresu BHP dla pracowników Służby BHP

- znajomość przepisów dot. bhp a w szczególności rozporządzeń w sprawie: ustalenia okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, chorób zawodowych, wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet, szkolenia w dziedzinie bhp, oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy,

- znajomość regulacji z zakresu ochrony danych osobowych w dedykowanym obszarze działań

- czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

- możliwość korzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego na życie