Asystent / Asystentka biura – pracownik biurowy w firmie sprzedażowej.

5 000 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteś osoba komunikatywną, która nie boi się kontaktu z klientem, zdyscyplinowaną, umiesz pracować w zespole oraz nie boisz się nowych wyzwań ?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK na wyżej wymienione pytania, to zapraszamy do Nas.

Oferujemy stanowisko pracy w biurze doradcy ds. leasingu.

Król Leasingu (krolleasingu.pl) jest firmą która świadczy usługi w zakresie pośredniczenia w uzyskaniu finansowania za pośrednictwem leasingu, szukaniem samochodów pod zamówienie, restrukturyzacji obecnych umów oraz wsparciem klientów przez cały okres trwania umowy.

Poszukujemy: Asystent / Asystentka biura – pracownik biurowy w firmie sprzedażowej.

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura

- obsługa korespondencji i zarządzanie kontaktem z biurem – wiadomości mail i połączenia tel.

- wprowadzanie dokumentów do systemu

- wsparcie administracyjne zespołu,

- rozwiązywanie problemów bieżących podczas procesowania wniosków leasingowych

- nadzór nad procesem złożonych wniosków

- obsługa posprzedażowa,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z klientem,

- dobra komunikacja słowna i pisemna,

- znajomość obsługi pakietu Ms Office

- sumienność w wykonywaniu obowiązków, dokładność oraz zaangażowanie

- orientacja na wyniki oraz dążenie do realizacji celów

- chęć i umiejętność pracy w zespole.

- dobra ogranizacja pracy,

- mile doświadczenie w pracy z finansami (kredyty, leasingi lub ubezpieczenia)

- czynne prawo jazdy

- uśmiech i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- dużą samodzielność

- atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa plus premia

- pracę kreatywną,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

- praca w godzina 9:00 – 16:00

- miłą atmosferę

Miejsce pracy:

- Zielona Góra - biuro

- po okresie adaptacji i wdrożenia możliwość częściowej pracy zdalnej

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

21 sie 2023;   from: www.olx.pl